+38 048 796-51-91 info@dovbush.com

Menu

Ichnya

Наше підприємство використовує обладнання провідних виробників.

ichnya

ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» сьогодні презентує власну філософію турботи про здоров’я нації, що реалізується у виробництві високоякісної молочної продукції, яка завоювала симпатії не тільки співвітчизників (як на Сході так і на Заході України),  а й за кордоном. Більше 50 відсотків продукції «Ічнянського молочно-консервного комбінату» йде на експорт в 40 країн світу.

За 8 років свого існування Ічнянський молочно-консервний комбінат в п’ять разів збільшив обсяги виробництва, внаслідок чого створено сотні додаткових робочих місць. Ічнянський МКК – це завод-автомат з сучасними інноваційними технологіями виробництва молочної продукції. Піклуючись про здоров’я нації та враховуючи побажання споживачів – наше підприємство використовує для виробництва виключно молоко найвищої якості.

Молоко надходить на переробку із спеціалізованих сучасних молоковозів Scania, а залишає підприємство – у вигляді асептично упакованої готової продукції широкого асортименту з 35 найменувань під ТМ «Ічня», «Milada» та «МаmaMilla». Повний цикл виробництва згущеного, ультрапастеризованого і концентрованого молока дозволяє контролювати якість продукту на всіх етапах виробництва.

Наше підприємство використовує обладнання провідних виробників. Підприємство сертифіковане за стандартами НАССР та ISO 9001.